top of page

TESUP usprawnia produkcję!

Kontrolery ładowania zawsze były integralną częścią systemów turbin wiatrowych TESUP. Dlatego kolejnym osiągnięciem TESUP jest ulepszenie kontrolerów ładowania i produkcja płytek drukowanych we własnym zakresie!


Dzięki temu TESUP może lepiej kontrolować jakość swoich produktów i upewnić się, że otrzymujesz kontroler ładowania godny Twojej turbiny wiatrowej!

Nie tylko to, ale klasyczny kontroler ładowania TESUP doczekał się przeprojektowania! Projekt nie jest jeszcze gotowy, więc musisz poczekać i zobaczyć, co mamy w zanadrzu. Mogę powiedzieć, że zostanie wprowadzona nowsza nowoczesna obudowa z możliwością pomiaru analogowego!


Ten nowy kontroler ładowania będzie idealny zarówno do konfiguracji zasilania poza siecią, jak i w sieci. W konfiguracji on-grid kontroler ładowania zapewnia, że falownik sieciowy odbiera prawidłowe poziomy mocy. W systemie off-grid zapewnia, że baterie nie są przeładowane.


Przy tak ważnych zadaniach ważne jest, aby uzyskać odpowiedni kontroler dla swojego systemu. Kontrolery TESUP są zbudowane do zarządzania turbinami TESUP, więc będą doskonale do siebie pasować!

#electricalcomponents #off-grid #renewableenergy #chargecontroller #windturbine #windpower #energy #electricalpower #manufacturing #wind #betterfuture #betterenvironment #batterystorage #off-gridsystem #on-gridsystem #powermanagement #safetyequipment