top of page

TESUP inwestuje w tworzenie bezpieczniejszego produktu

Jakość i bezpieczeństwo produktów TESUP jest dla nas bardzo ważne, nadal inwestujemy w nasze produkty, kupując nową maszynę pakującą za 22 000 €!


Nasza nowa maszyna do pakowania w pudełka FOAMplus produkuje podkładki piankowe, aby odpowiednio zabezpieczyć produkty TESUP podczas wysyłki. Po umieszczeniu w pudełku z przedmiotem i podgrzaniu, podkładki piankowe rozszerzają się, wypełniając resztę opakowania, zapewniając, że przedmiot nie może się poruszać i nie ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dzięki temu Twoja nowa turbina wiatrowa TESUP dotrze do Ciebie w idealnym stanie!

W połączeniu z naszymi wytrzymałymi pudłami kartonowymi, nowy system pakowania na bazie pianki zapewnia wygodne dopasowanie części wewnątrz. Dodatkową zaletą pianki jest ochrona produktu przed wnikaniem płynów poprzez wchłanianie wszelkich płynów, które w przeciwnym razie mogłyby uszkodzić produkt! Na przykład każdy deszcz, który mógł spaść na pudło podczas transportu, zostałby bezpiecznie wchłonięty.


Pakowanie w ten sposób jest nie tylko bezpieczniejsze, ale także szybsze! Do maszyny można podać wstępnie zeskanowane geometrie produktów, aby zapewnić wtryskiwanie odpowiedniej ilości piany, co nie było wcześniej możliwe, co pomaga operatorom w szybkim pakowaniu nowych produktów energetycznych. Szersza dwuwarstwowa szerokość pozwala na użycie większego materiału opakowaniowego, co pozwala na bardziej wydajne pakowanie pudełek. Te nowe ulepszenia, między innymi, pomagają firmie TESUP spakować zamówienie i wysłać je szybciej, zapewniając, że nowy produkt będzie gotowy do instalacji tak szybko, jak to możliwe.

#packaging #safety #tesup #investment #investinginthefuture #logistics #delivery #renewableenergy #electricalcomponents #installation #alternativeenergy #mechanicalcomponents #improving #cleanenergy #h&s