top of page

Tesup osiąga nowy kamień milowy, otwierając kolejny zakład produkcyjny w Europie!

Z miesiąca na miesiąc zwiększamy liczbę naszych zakładów produkcyjnych!


Obszary produkcyjne odnoszących sukcesy rozwijających się firm powinny stale się rozwijać. Dlatego jako szybko rozwijająca się firma notująca każdego miesiąca rekordową sprzedaż, mamy kolejny zakład produkcyjny, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i napędzać zrównoważoną transformację energetyczną.

Znani z naszych innowacyjnych produktów i zaangażowania w zrównoważony rozwój, jesteśmy dumni z rekordowych wyników sprzedaży, które odzwierciedlają nasz szybki rozwój i rosnącą popularność wśród klientów. W świetle tego sukcesu potrzebowaliśmy kolejnego, większego iw pełni wyposażonego obiektu, w którym moglibyśmy kontynuować naszą masową linię produkcyjną. Dziś z radością ogłaszamy otwarcie nowego, najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego, zaprojektowanego w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na produkty TESUP i przyspieszenia światowego przejścia na zrównoważoną energię.


Nowy obiekt pozwoli nam na zwiększenie produkcji i dostarczanie naszym klientom jeszcze bardziej ekologicznych i energooszczędnych produktów. Naszym celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko i zobowiązujemy się do stosowania wyłącznie zrównoważonych materiałów i praktyk we wszystkich aspektach naszej działalności.


Dzięki temu nowemu obiektowi zamierzamy osiągnąć ponad 300 MW miesięcznych zdolności produkcyjnych turbin wiatrowych.


Dzięki naszym wysokim wynikom sprzedaży, innowacyjnym produktom i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój jesteśmy gotowi na jeszcze większy sukces i wzrost w nadchodzących latach. Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego to krok w kierunku bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości i cieszymy się na współpracę z wami, drodzy klienci i partnerzy, aby przyspieszyć tę zmianę.


Jesteśmy dumni z tego, że rozwijamy się w każdym aspekcie naszej działalności. Sukces wymaga nowych możliwości i rozwoju, a my nigdy nie wahamy się zrobić kolejnego kroku w kierunku sukcesu.