top of page

Tesup podwoił w tym miesiącu swoją siłę roboczą na arenie międzynarodowej, aby osiągnąć nasze większ

Szybki rozwój energii słonecznej i wiatrowej w ostatnich latach dał nadzieję na międzynarodowe wysiłki na rzecz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i ograniczenia najbardziej niebezpiecznych skutków zmian klimatycznych. W tym szybkim wzroście energii słonecznej i wiatrowej, TESUP bierze aktywny udział poprzez podwojenie naszej siły roboczej na arenie międzynarodowej.


Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres zauważył: „Technologie energii odnawialnej, takie jak wiatr i słońce, już istnieją iw większości przypadków są tańsze niż węgiel i inne paliwa kopalne. Teraz musimy wprowadzić je do pracy, pilnie, na dużą skalę i szybko. " I tak rozwija się TESUP.
Czy możesz sobie wyobrazić, że energia słoneczna i wiatrowa łącznie stanowiły zaledwie 1,7% światowej produkcji energii elektrycznej w 2010 roku? W zeszłym roku wzrosła do 8,7%, znacznie przekraczając to, czego początkowo oczekiwały popularne modele energetyczne. Na przykład Międzynarodowa Agencja Energetyczna przewidziała w 2012 r., że do 2030 r. świat wyprodukuje 550 terawatogodzin energii słonecznej, ale ta prognoza została przekroczona już w 2018 r.


Bylibyśmy zdumieni, widząc, jak bardzo spadły koszty energii odnawialnej i jak roczne wdrożenie podwoiło się, gdybyśmy mogli cofnąć się w czasie do dziesięciu lat.


Czy nadal będziemy tak samo zaskoczeni w 2030 czy 2050 roku? W zależności od tego, co robimy od razu. Dlatego TESUP zawsze podejmuje decyzje i działa mądrze, nadążając za duchem czasu. Naszą odpowiedzią na dzisiejsze realia jest zwiększenie wydajności i zwiększenie produkcji, aby każdy mógł korzystać z energii odnawialnej, oszczędzając pieniądze i ratując świat.


Rozpoczęliśmy pracę w 2017 roku, a teraz rozwinęliśmy się w międzynarodową firmę, największego na świecie producenta turbin wiatrowych dla gospodarstw domowych i producenta elastycznych paneli słonecznych. Dzięki centrali i zarządowi w Anglii i Kalifornii mamy lokalne firmy na całym świecie i dostawę następnego dnia w 30 krajach od 2022 roku. TESUP UK, TESUP US, TESUP CA, TESUP DE, TESUP ES, TESUP NL, itd...


Inwazja Rosji na Ukrainę i wywołany przez nią bezprecedensowy globalny kryzys energetyczny skłoniły nas do działania jeszcze skuteczniej niż do tej pory. Tesup zwiększa swoje moce produkcyjne i teraz nasze produkty będą produkowane również w Anglii. Nasi klienci otrzymają jeszcze szybszą dostawę, a nasz cel, jakim jest energia odnawialna Tesap w każdym domu, jest teraz jeszcze bliższy.


Możesz również zrobić krok w kierunku zrównoważonej przyszłości swojego domu już teraz i zamówić nasze produkty.