top of page

TESUP w księgach rekordów świata?

Rekordy świata to ekscytujący biznes! Spośród książek i czasopism dokumentujących największe osiągnięcia świata, zdecydowanie najbardziej popularną, prestiżową i płodną instytucją przyznającą nagrody jest Księga Rekordów Guinnessa. Wydana w 1955 roku książka wywarła duży wpływ na kulturę popularną i pokazała światu, jak wielkie osiągnięcia dokonano w tym roku! To byłby naprawdę wielki zaszczyt i przywilej być częścią tej wspaniałej księgi. Jako wiodąca firma w krajowej branży turbin wiatrowych, TESUP postanowiła stanąć na wysokości zadania! Ten rok został naznaczony przez aplikację TESUP do Księgi Rekordów Guinnessa w kategorii własnej propozycji: Najlepiej sprzedające się turbiny wiatrowe dla gospodarstw domowych!


Ewidencja wytwarzania energii odnawialnej
TESUP zdecydował się na zastosowanie w tym roku w oparciu o nowo ogłoszony kamień milowy. Wraz ze stale rosnącą liczbą klientów TESUP na całym świecie wykorzystujących turbiny wiatrowe do wytwarzania energii elektrycznej, łączna potencjalna produkcja energii wkrótce osiągnie ponad 219 000 000 kWh rocznej produkcji! Ta liczba nie jest wcale mała, a przeciętne gospodarstwo domowe zużywa 4500 kWh rocznie. Oznacza


to, że w sumie te turbiny mogą potencjalnie generować wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby zasilić 48 600 domów! Z tym wszystkim turbiny wytwarzające energię widać wyraźnie, że na całym świecie jest mnóstwo turbin TESUP!
Oto kilka przykładów świetnych ekologicznych rekordów zamieszczonych na stronie internetowej Księgi Rekordów Guinnessa, aby nieco urozmaicić scenę:

Większość drzew sadzi się w ciągu jednej godziny: wraz z rosnącą popularnością sadzenia drzew w celu zrównoważenia emisji dwutlenku węgla jest to wspaniały rekord pokazujący zaangażowanie ludzi w ponowne zalesianie świata! Ten rekord jest utrzymywany przez tureckie Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa za zasadzenie niesamowitych 303 150 drzew w jednym miejscu! Udało się to osiągnąć w Çorum Celilkırı 11-go Listopad 2019, z pewnością sprawi, że okolica będzie znacznie większa przyjemne!


Zanieczyszczenia, drzewa i inne inspirujące wiadomości


Zanieczyszczenie tworzywami sztucznymi to duży problem na całym świecie, prowadzący do zanieczyszczenia oceanów na świecie, zagrożenia dzikiej przyrody, a nawet skażenia ludzkiego źródła żywności. Ten kolejny rekord miał nadzieję rozwiązać ten problem częściowo, zbierając najwięcej plastikowych butelek do recyklingu w ciągu 12 godzin! Recykling jednej plastikowej butelki pozwala zaoszczędzić wystarczająco dużo energii, aby zasilić żarówkę przez co najmniej trzy godziny! To zdumiewające, że mieszkańcy Bangalore w Indiach zebrali aż 33 355,55 kg plastikowych butelek do recyklingu!I wreszcie największa impreza przytulania drzew odbyła się w Republice Korei (znanej również jako Korea Południowa) w Korea National Arboretum w Pocheon, Gyeonggi. To wydarzenie oznaczało, że niewiarygodne 1200 osób pojawiło się w Arboretum, aby po prostu przytulić się do drzewa! To bardzo zabawna płyta! TESUP chce jednak ustanowić poważniejszy rekord, jednak przy obecnych ogólnoświatowych zagrożeniach dla klimatu, rozwój sektora energii odnawialnej ma ogromne znaczenie. Uznanie rekordów związanych z energią odnawialną to dla Księgi Rekordów Guinnessa świetny sposób na zachęcanie do zainteresowania i rozwoju sektora!


TESUP ma nadzieję, że ta rekordowa aplikacja pokazuje zaangażowanie firmy w bycie w czołówce sektora energii odnawialnej, bycie wzorem do naśladowania dla innych i zmienianie świata!