top of page

Turbiny Wiatrowe TESUP na całym świecie


Od najzimniejszych miejsc na Biegunie Północnym po najgorętsze pustynie Kalifornii, turbiny wiatrowe TESUP pojawiają się na całym świecie.


Zaktualizowana mapa skalowania turbin wiatrowych TESUP 2021


"Jaki jest pożytek z pięknego domu, jeśli nie masz znośnej planety, na której mógłbyś go postawić". - Henry David Thoreau

Klienci TESUP instalują Poziome Turbiny Wiatrowe na swoich podwórkach iz łatwością zasilają małą firmę lub dom. Z drugiej strony właściciele pionowych turbin wiatrowych TESUP używają Atlas2.0 i AtlasX do ładowania akumulatorów lub jako źródło zasilania awaryjnego. Turbiny wiatrowe mogą być podłączone do sieci elektrycznej za pośrednictwem dostawcy energii lub mogą stać samodzielnie (poza siecią). Nasi klienci montują je na dachu domu, gdzie jest odpowiedni zasób wiatru.
Energia wiatrowa to najszybciej rozwijający się sposób produkcji energii elektrycznej na świecie. Przede wszystkim pomaga uczynić naszą planetę bardziej zieloną, a Twój dom wygodnym miejscem do życia.

#tesup #electronics #renewableenergy #greenenergy #alternativeenergy #windenergy #windpower #windturbines #cleanenergy #cleanenvironment #electricalpower #electric generator #Atlas2.0 #AtlasX #Master940 #MasterX #Zeus3.0

bottom of page