top of page

Potęga Wiatru

Wszyscy wiedzą o tym ruchu powietrza zwanym wiatrem. Możesz poczuć go na twarzy, gdy jest drobny, lub zobaczyć, jak jego siła miażdży wszystko wokół.


Wiatr jako cenne źródło energii jest od dawna eksplorowany przez inżynierów i badaczy. Miejmy nadzieję, że wiele już zostało zrobione, ale wciąż szukamy sposobów na efektywne, bezpieczne i niedrogie wykorzystanie energii wiatrowej.

TESUP wnosi swój wkład w badania energetyki wiatrowej i tworzy animację wideo ilustrującą skale prędkości wiatru wm/s. Ten film może również pomóc w łatwym zrozumieniu, jaka jest prędkość wiatru w Twoim regionie i jakiego rodzaju turbiny wiatrowej potrzebujesz. Prosta wskazówka: pionowe turbiny wiatrowe TESUP rozpoczynają ładowanie z prędkością 7 m/s (postępujące wytwarzanie energii z prędkością 4 m/s), podczas gdy nasze poziome turbiny wiatrowe – z prędkością 3 m/s.


Energia wiatrowa może potencjalnie zmniejszyć zależność świata od paliw kopalnych i pomóc w oczyszczeniu środowiska. Warto.


Miłego oglądania!#tesup #electronics #renewableenergy #greenenergy #alternativeenergy #windenergy #windpower #windturbines #cleanenergy #cleanenvironment #electricalpower #wind #researches #windpower #windspeedscales

bottom of page