top of page

Nie ma Planety B! Jeśli nie zaczniemy teraz, to kiedy?

Wiele osób wciąż myśli o zmianach klimatu jako o czymś odległym, naturalnym lub zbyt dużym, by to sobie wyobrazić. Emisja, CO2, węgiel netto, antropogeniczny to nie są słowa na początek dnia. To uniemożliwia nam przejmowanie się największym zagrożeniem dla naszej planety. Jak odczuwać potrzebę rozpoczęcia go już teraz?

  • Pierwszym krokiem jest użycie prostego języka

Klimat = ekstremalna pogoda

Ostrzeżenie = przegrzanie

Czysta energia = tania energia

  • Drugim krokiem jest zrozumienie, że to dotyka Cię osobiście

Lokalne powodzie są ważniejsze niż globalne ocieplenie. Miłośnicy herbaty, uwaga! Herbata straci bogactwo smaku w wyniku intensyfikacji globalnego wzrostu temperatury. Rodzice. Utrzymuj świat bezpieczny, zdrowy i tętniący życiem dla dzieci. Jak widzisz, każdy ma powód do obaw.


Ekstremalna pogoda jest twoją osobistą troską, ponieważ zaszkodzi ludziom i rzeczom, które kochasz.  • Trzeci. Wyobraź sobie grubą warstwę zanieczyszczenia węglem otaczającą Ziemię, niebezpiecznie ogrzewając planetę.


W tej chwili świat ociepla się do 100 razy szybciej niż wcześniej. To dlatego, że spaliliśmy miliardy ton węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego, które uwalniają do powietrza zanieczyszczenia węglowe, które zatrzymują ciepło słoneczne. Nasze zanieczyszczenia pozostają w atmosferze jak koc. Obudźmy się razem ze snu i zrzućmy ten koc! Ratujmy razem świat przed przegrzaniem, zanim stanie się to nieodwracalne. Jest jedna Ziemia, musimy współpracować, aby ją ocalić.


TO NIE JEST ZIEMIA. TO MY.

TO DZIEJE SIĘ TERAZ.

MOŻNA TO NAPRAWIĆ.


Nie jest za późno, aby zapobiec najgorszym scenariuszom. Ale aby to zrobić, musimy przestać zanieczyszczać, a to oznacza przejście z paliw kopalnych na czyste, odnawialne źródła energii XXI wieku. Jako społeczeństwo dysponujemy już technologią pozwalającą zbudować czystą gospodarkę, która tworzy miliony miejsc pracy i stabilny świat. Dlaczego nie zaczniemy od własnego środowiska, od naszego domu? TESUP jest po Twojej stronie dzięki najnowszym produktom technologicznym, które pomogą w tej zmianie!


Referencja: https://www.youtube.com/watch?v=pmvJQ_JChiw#tesup #electronics #renewableenergy #greenenergy #alternativeenergy #windenergy #windpower #windturbines #cleanenergy #cleanenvironment #electricalpower #electric generator #Atlas2.0 #AtlasX #Master940 #MasterX #Zeus3.0