top of page

Turbina wiatrowa Tesup Magnum5 jest w Finlandii

Finlandia

Finlandia to kraj położony w północnej Europie. Finlandia podlega surowemu klimatowi i jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ krajów.


Zimy w Finlandii trwają około 100 dni, a śnieg występuje głównie od końca listopada do kwietnia. Na południu, w najsurowsze zimowe noce, temperatury spadają do -30 °C, chociaż na obszarach przybrzeżnych, takich jak Helsinki, temperatury poniżej -30 °C są rzadkie. Klimatyczne lato w południowej Finlandii trwa od około końca maja do połowy września, a w głębi lądu najcieplejsze dni w lipcu mogą osiągać ponad 35 °C.

Energia w Finlandii

Najważniejszymi formami energii odnawialnej wykorzystywanych w Finlandii są bioenergia; paliwa ze strumieni bocznych przemysłu leśnego i inne paliwa drewnopochodne, energia wodna, energia wiatru i ciepło gruntowe. Bioenergię wytwarza się również z odpadów biodegradowalnych i ubocznych strumieni produkcji rolnej i przemysłowej oraz z odpadów komunalnych. Energia słoneczna odgrywa coraz większą rolę, zwłaszcza tam, gdzie wytwarzanie energii na miejscu zastępuje energię kupowaną z sieci.

https://www.trade.gov/country-commercial-guides/finland-energy#:~:text=The%20most%20important%20forms%20of,production%20and%20from%20municipal%20waste.


W 2006 roku rynek energii wynosił około 90 terawatogodzin, a szczytowe zapotrzebowanie w zimie wyniosło około 15 gigawatów.


Od 2007 roku Finlandia ma w przybliżeniu najniższe ceny energii elektrycznej dla przemysłu w krajach europejskich.

W 2008 r. energia odnawialna była na wysokim poziomie 31% w porównaniu ze średnią UE wynoszącą 10,3% w końcowym zużyciu energii.

Informacje zwrotne od klientów

Usługi posprzedażowe mogą być najważniejszym elementem dla firmy. Gdy firma otrzymuje informację zwrotną od klientów, oznacza to, że firma może sama dokonać oceny.


Otrzymujemy wiele opinii od naszych klientów, co sprawia, że pracujemy ciężej i znajdujemy najlepsze produkty. Zawsze pozostajemy w kontakcie z klientami po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej, aż do ich podróży po sprzedaży.


Zachęcamy do zapoznania się z uwagami naszych fińskich klientów. Dziękujemy za twoją opinię.

Obliczyli korzyści, jakie uzyskali po zainstalowaniu Magnum5, a wyniki nie były zaskakujące: ich zużycie jest o około 500 kWh niższe!


Teraz, kiedy dotarliśmy, gdzie i jak umieścić Tesup 5, również to zrobiliśmy. Mogę powiedzieć, że obliczona przez nas korzyść naprawdę nadchodzi, porównaliśmy zużycie we wrześniu zeszłego roku i we wrześniu tego roku, kiedy Tesup był podłączony przez około 3 tygodnie we wrześniu, wielki cud, nasze zużycie jest o około 500kwh niższe dzięki Tesup.


Twoja opinia sprawia, że jesteśmy silniejsi i odnosimy większe sukcesy!