top of page

Twój przewodnik krok po kroku dotyczący zakupu turbiny wiatrowej!

Wiele osób pragnie poprawić swój zrównoważony rozwój i zmniejszyć ogólny wpływ na środowisko. Produkcja energii odnawialnej w domu to świetny sposób na zmniejszenie emisji, a nawet zaoszczędzenie na rachunkach za prąd. Instalowanie domowych systemów energii odnawialnej może być dużą inwestycją, pozostawiając pewną niepewność, jak podejść do instalacji, martwiąc się i marznąc. Jeśli Ty też jesteś jedną z tych osób, dzisiaj jest Twój szczęśliwy dzień! Oto Twój przewodnik TESUP krok po kroku dotyczący zakupu turbiny wiatrowej. Przechodzi przez kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, rozważając instalację turbiny wiatrowej w domu lub firmie i jak najlepiej wykorzystać konfigurację turbiny!


Niezależność mocy


Krok 1: Pierwszym krokiem przyszłego właściciela turbiny wiatrowej jest po prostu wyobrażenie sobie posiadania turbiny wiatrowej. Wiem, że może to zabrzmieć głupio, ale wyobrażenie sobie turbiny wiatrowej zainstalowanej na twojej nieruchomości i wszystkich korzyści, jakie może ona przynieść, to świetny krok w zapewnieniu, że turbina wiatrowa będzie dla ciebie odpowiednia. Wyobraź sobie, że generowanie własnej elektryczności przyniosłoby ci poczucie spełnienia w wytwarzaniu elektryczności! Oprócz bycia bezpiecznym, wiedząc, że przyczyniasz się do redukcji emisji, zmniejszając swój wpływ na środowisko.


Możesz też pomyśleć o wymiernych korzyściach. Dzięki wytwarzaniu własnej mocy możesz sprzedawać energię elektryczną bezpośrednio do sieci, czerpiąc zyski ze swojej turbiny. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na tę trasę, pieniądze zaoszczędzone dzięki niepłaceniu sieci za energię elektryczną byłyby świetne. Dotyczy to zwłaszcza obecnych rynków energii, na których ceny energii elektrycznej na całym świecie są coraz wyższe. Możesz tego uniknąć

politycznie motywowanych sił rynkowych, po prostu stając się

niezależne od sieci, dające Ci spokój ducha, że ​​dopóki wieje wiatr, Twoja wola będzie miała moc!Rozmiar turbin wiatrowych

Krok 2: Rozpocznij badanie turbin, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak duża może być turbina i jak mogłaby pasować do Twojej nieruchomości. Sprawdź swoją nieruchomość i rozważ różne lokalizacje, w których można zainstalować turbiny wiatrowe. Rozważ różne opcje montażu, wiele osób montuje swoje turbiny wiatrowe na dachach swoich nieruchomości, wiele osób decyduje się również na montowanie swoich turbin wiatrowych na słupach montażowych na otwartej przestrzeni na swojej posesji. To, co jest najlepsze dla danego zastosowania, zależy od lokalnych przepisów dotyczących planowania i dostępności przestrzeni.Zaplanuj swój budżet
Krok 3: Krok trzeci jest związany z finansowaniem twojej turbiny wiatrowej. Zainstalowanie turbiny wiatrowej na Twojej nieruchomości może być dużą inwestycją. Chociaż koszt początkowy jest dość duży, pamiętaj, że oszczędności i potencjalne zyski, które może osiągnąć twoja turbina, możesz spłacić koszt turbiny w ciągu kilku lat. Średni koszt domowej turbiny wiatrowej TESUP wynosi około 1100 USD (USD), należy pamiętać, że do bezpiecznej eksploatacji turbiny potrzebny będzie również odpowiedni kontroler ładowania. Kontroler ładowania TESUP, odpowiedni dla wszystkich turbin wiatrowych TESUP, można kupić za dodatkowe 210 USD.
Szereg baterii jest również niezbędny dla większości konfiguracji turbin wiatrowych do przechowywania energii elektrycznej generowanej przez turbinę wiatrową. Dobrej jakości bateria litowo-jonowa, najczęściej używany typ baterii do tego zastosowania, kosztuje około 300 USD, ale może być wyższa w zależności od pojemności potrzebnej do konfiguracji . Jeśli chcesz sprzedawać energię wytworzoną przez twoją turbinę wiatrową do sieci i generować bezpośredni zysk z twojej turbiny, twoja konfiguracja będzie również musiała zawierać falownik. To urządzenie przekształca sygnał zasilania z prądu stałego na prąd przemienny, dzięki czemu jest kompatybilne z siecią. Kompatybilny falownik TESUP można kupić za 520 USD. Podsumowując, inwestycja wyniesie prawdopodobnie ~ 1600 USD bez falownika i ~ 2100 USD z falownikiem.

Rodzaje turbin wiatrowych

Krok 4: Jak wybrać odpowiednią dla siebie turbinę. Teraz, gdy zastanawiasz się, jak turbina wiatrowa może wpasować się w Twoją posiadłość, czas wybrać model turbiny najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Istnieje kilka głównych kwestii, a mianowicie moc znamionowa twojej turbiny; ile energii elektrycznej wytwarza twoja turbina w ciągu sekundy i jaki rodzaj turbiny; oś pozioma lub pionowa. Moc znamionową można znaleźć w każdym z opisów produktów turbin wiatrowych, zasadniczo im wyższa moc wyjściowa, tym więcej energii elektrycznej wytwarza turbina. Dopasowanie tej wartości do zapotrzebowania na energię elektryczną w domu jest dobrym podejściem do wyboru odpowiedniej wartości.

Drugą główną kwestią jest rodzaj zainstalowanej turbiny. Jeśli chodzi o turbiny TESUP, masz do wyboru turbiny z osią pionową typu drag, takie jak modele Atlas, lub turbiny typu podnoszenia poziomego, a mianowicie modele Magnum5 i MasterX. Ten typ turbiny ma zwykle niższą prędkość początkową, zaczynając się obracać przy niższych prędkościach wiatru, co powoduje częstsze obracanie się turbiny. Ten typ jest ogólnie cichszy niż jego odpowiednik w osi poziomej. Turbiny wiatrowe o osi poziomej są bardziej wydajne w przekształcaniu energii kinetycznej wiatru w ruch obrotowy niezbędny do wytwarzania energii. Ponieważ mają one wyższą prędkość początkową, zwykle do działania tej turbiny potrzebne są silniejsze wiatry. Turbina typu Magnum 5 z podnośnikiem poziomym.


Krok 5: Kup swoją turbinę. Ten krok jest prosty, aby kupić turbinę TESUP, wystarczy kliknąć poniższy link do strony internetowej, wybrać potrzebną kombinację produktów za pomocą menu rozwijanych i przejść do kasy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w trakcie zamawiania produktów, członek zespołu TESUP może być pod ręką, aby zaoferować pomoc, wyślij wiadomość za pośrednictwem sekcji Kontakt na stronie internetowej TESUP, a ktoś będzie mógł Ci pomóc. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowej pomocy, TESUP zapewnia również usługi konsultingowe, które pomogą Ci wdrożyć system energii odnawialnej.

Krok 6: Ustaw swoją turbinę wiatrową. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi, aby złożyć i zainstalować turbinę. TESUP zaleca konsultację z elektrykiem podczas instalacji sprzętu elektrycznego, takiego jak turbiny wiatrowe, kontrolery ładowania lub falowniki.Ciesz się właściwym wyborem!


Krok 7: Usiądź wygodnie i ciesz się swoją turbiną! Usiądź w ogrodzie i obserwuj, jak turbina delikatnie kręci się i wytwarza prąd dla Twojego gospodarstwa domowego, zerknij od czasu do czasu na rachunki za energię i przekonaj się, jak bardzo posiadanie własnej produkcji energii pomaga ją zmniejszyć, a opłaci się to w mgnieniu oka ! I wreszcie doceń swoją rolę w zmniejszaniu wpływu na środowisko i pomaganiu w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich!