top of page

Porównaliśmy turbiny TESUP!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak układają się turbiny TESUP? Cóż, nasz zespół TESUP przedstawił ci to piękne porównanie obok siebie każdej z najlepiej sprzedających się i najpopularniejszych turbin w tym miesiącu. Miej zegarek!


Aby umieścić niektóre z tych liczb w kontekście:


Pierwsza liczba, napięcie, jest ważna przy wyborze systemu zasilania kompatybilnego z twoją turbiną. Na przykład regulator ładowania używany w połączeniu z turbiną powinien być przystosowany do odpowiedniego napięcia. Na szczęście nie jest to problem z turbinami TESUP, ponieważ możesz kupić kontroler ładowania, zamawiając turbinę, która będzie dobrze pasować do turbiny!


Numer dwa pokazuje moc znamionową każdej turbiny. Moc generowana, gdy prędkość wiatru przechodzącego przez turbinę ma prędkość znamionową. Daje to wskazanie, ile mocy wytwarza każda turbina względem siebie. Turbiny Magnum 5 to najmocniejszy model turbin produkowanych przez TESUP.


Prędkość wiatru przy rozruchu to minimalna prędkość wiatru wymagana do wprawienia turbiny w ruch. Może to być ważny czynnik, aby sprawdzić, ile mocy możesz wygenerować przy prędkości wiatru w twoim obszarze.


Poziom hałasu decyduje o tym, jak głośna jest Twoja turbina wiatrowa. 30 dB to podobny poziom hałasu do biblioteki lub szeptu, 60 dB turbiny Magnum jest podobny do elektrycznej maszynki do golenia lub szczoteczki do zębów. Pamiętaj, że skala dB jest skalą logarytmiczną. Oznacza to, że każdy wzrost o 10 dB odpowiada 10-krotności natężenia dźwięku i podwojeniu postrzeganej głośności.


Wreszcie mamy maksymalne prędkości wiatru tolerowane przez turbinę. W przypadku niektórych danych referencyjnych prędkość wiatru 50 m/s odpowiada ~110 mil na godzinę, co jest maksymalną prędkością wiatru huraganu kategorii 2! Dzięki temu turbiny TESUP mogą się obracać i generować energię w warunkach silnego wiatru.


Mam nadzieję, że ten blog dał dobry wgląd w porównanie turbin TESUP!


#AtlasX #windturbines #domesticpower #renewableenergy #windfarm #alternativeenergy #tesup #electricalpower #cleanenergy #installation #Magnum5 #Atlas2.0 #Master940