top of page

Zbliża się dzień matki: Dlaczego nie spróbować czegoś nowego i nie podarować wiatrówki?

Dzień Matki jest tuż za rogiem i jest to doskonała okazja, aby pokazać swojej mamie lub osobie podobnej do matki, jak bardzo doceniasz wszystko, co dla Ciebie robi. Podczas gdy tradycyjne prezenty, takie jak kwiaty i czekoladki, są zawsze trafione, dlaczego nie urozmaicić tego roku i nie dać mamie czegoś, co jest nie tylko przemyślane, ale również przyjazne dla środowiska?Na całym świecie Dzień Matki obchodzony jest w różny sposób, ale motyw przewodni jest ten sam - uhonorowanie ważnej roli, jaką matki i osoby podobne do matek odgrywają w naszym życiu. W Stanach Zjednoczonych Dzień Matki obchodzony jest w drugą niedzielę maja i zazwyczaj dzieci wręczają swoim mamom kartki, kwiaty i prezenty. W wielu krajach Dzień Matki obchodzony jest 10 maja i wiąże się z dużymi spotkaniami rodzinnymi i specjalnymi posiłkami.


Teraz porozmawiajmy o pomysłach na prezenty związane z energią odnawialną. Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby dać mamie turbinę wiatrową na Dzień Matki? Choć może to brzmieć niekonwencjonalnie, jest to w rzeczywistości wyjątkowy i praktyczny prezent, który może zrobić dużą różnicę w zmniejszeniu śladu węglowego twojej mamy. Instalując turbinę wiatrową na podwórku Twojej mamy lub gdziekolwiek indziej, może ona generować własną energię elektryczną i zmniejszyć swoje uzależnienie od paliw kopalnych. Ponadto jest to świetny sposób, aby pokazać mamie, że dbasz o nią i o planetę.


Istnieje wiele innych pomysłów na prezenty związane z energią odnawialną, które Twoja mama z pewnością pokocha. Możesz kupić jej elastyczny panel słoneczny TESUP, zasilaną energią słoneczną ładowarkę do telefonu, butelkę na wodę wielokrotnego użytku lub zestaw energooszczędnych żarówek.


Dzień Matki to szczególny dzień, w którym możesz okazać swoje uznanie i miłość dla ważnych kobiet w Twoim życiu. W tym roku, dlaczego nie uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym poprzez podarowanie mamie unikalnego i ekologicznego prezentu, takiego jak turbina wiatrowa TESUP lub elastyczny panel słoneczny TESUP. Nie tylko sprawisz swojej mamie przyjemność, ale także zrobisz to, co do Ciebie należy, aby pomóc chronić naszą planetę.