top of page

Łączymy siły dla zrównoważonej przyszłości: Świętujemy 100 000 klienta TESUP!

W TESUP jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ujawnić doniosłe osiągnięcie w naszym dążeniu do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości. Przygotujcie się na fanfary, ponieważ z dumą świętujemy naszego 100-tysięcznego klienta, niezwykły kamień milowy, który napędza naszą firmę zajmującą się rozwiązaniami w zakresie energii odnawialnej dla gospodarstw domowych na nowe wyżyny! Aby podziękować każdemu z naszych cenionych klientów, z przyjemnością oferujemy rabat w wysokości 300 zł na wszystkie nasze produkty od 27 do 31 lipca z kodem "100K". Z naszymi sercami przepełnionymi wdzięcznością, wybierzmy się w podróż w czasie, aby powspominać wyzwania, które pokonaliśmy i triumfy, które dzieliliśmy.Globalny ślad

Skrzydła zmian TESUP dotarły do ponad 50 krajów na całym świecie. W imponującej sieci 29 krajów z lokalnymi stronami internetowymi, nasze produkty aktywnie zasilają wytwarzanie energii elektrycznej w ponad 50 krajach na dzień dzisiejszy, odzwierciedlając nasz niezwykły globalny zasięg i wpływ. Przekroczyliśmy granice i oceany, docierając do każdego zakątka dzięki naszemu zaangażowaniu w dostarczanie zrównoważonych, niezawodnych i wysoce wydajnych rozwiązań energetycznych. Z dumą stoimy ramię w ramię z globalną społecznością, która podziela naszą niezachwianą wizję czystszej i bardziej ekologicznej planety.


Liderzy: Holandia, Niemcy i Wielka Brytania

Podczas gdy TESUP obsługuje klientów w wielu krajach, warto podkreślić znaczącą obecność naszych pionierów w Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Te trzy kraje wykazały się wyjątkowym entuzjazmem i przyjęciem naszych produktów, torując drogę do zrównoważonej przyszłości.


1. Holandia: Holandia, znana ze swojej postępowej polityki środowiskowej, z całego serca przyjęła rozwiązania TESUP w zakresie energii odnawialnej. Holenderskie gospodarstwa domowe rozumieją znaczenie redukcji emisji dwutlenku węgla. Warto zauważyć, że Holandia stanowi 10% cenionych klientów TESUP, co odzwierciedla ich silne zaangażowanie w zrównoważone życie.


🏡 Oto szczery komentarz jednego z naszych klientów w Holandii:

"Niedawno zainstalowałem turbinę wiatrową ATLAS X7 firmy TESUP, która zmieniła moje potrzeby energetyczne. Ta turbina wiatrowa to cud inżynierii. Jestem zdumiony ilością generowanej przez nią energii elektrycznej, która pozwala mi zasilać mój dom czystą, odnawialną energią." - Erik F. z Flevoland, NL


2. Niemcy: Niemcy, jako lider w dziedzinie energii odnawialnej, są doskonałym przykładem zrównoważonego stylu życia. TESUP był świadkiem znacznego zainteresowania i sprzedaży ze strony niemieckich klientów, którzy cenią niezawodność i wydajność naszych produktów. Wspólnie napędzamy przejście na czystą energię w jednej z największych gospodarek Europy. Co ciekawe, Niemcy stanowią 13% cenionych klientów TESUP, co potwierdza ich zaangażowanie w bardziej ekologiczną i zrównoważoną przyszłość.


🏡Jeden z naszych klientów z Niemiec również podzielił się swoimi doświadczeniami:

"Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o TESUP. Ich produkty zmieniły sposób, w jaki generuję i zużywam energię. Dzięki MAGNUM 5 mogłem korzystać z energii wiatrowej i znacznie zmniejszyć moją zależność od sieci. Jestem wdzięczny, że mogę być częścią rewolucji energii odnawialnej obok TESUP". - Lucas D. z Turyngii, Niemcy


3. Wielka Brytania: Wielka Brytania jest silnym orędownikiem energii odnawialnej i wyznaczyła ambitne cele w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych. TESUP odegrał istotną rolę we wspieraniu tej zielonej rewolucji, zapewniając gospodarstwom domowym w całej Wielkiej Brytanii dostępne i niedrogie rozwiązania w zakresie energii odnawialnej. Wielka Brytania stanowi 15% cenionych klientów TESUP, co pokazuje ich znaczący wkład w przyjmowanie rozwiązań w zakresie czystej energii.


🏡Posłuchajmy historii klienta TESUP z Wielkiej Brytanii:

"HERA firmy TESUP była dla mnie przełomem. Jego konstrukcja i wydajność sprawiają, że jest to wyróżniający się produkt. Zainstalowałem go na swoim podwórku i generuje on stałe dostawy czystej energii. Jest idealny dla mojej lokalizacji, ponieważ wiatry w moim rodzinnym mieście są dość silne. To niesamowite widzieć pozytywny wpływ, jaki wywieram. " - David L. z Walii, Wielka Brytania


Jesteśmy globalnym liderem z największą liczbą instalacji na całym świecie.


Społeczność napędzana zrównoważonym rozwojem

Od samego początku firma TESUP była zaangażowana w zapewnianie gospodarstwom domowym na całym świecie innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Nasza misja promowania czystej energii i zmniejszania śladu węglowego spotkała się z entuzjazmem zróżnicowanej społeczności osób pasjonujących się zrównoważonym rozwojem. Każdy klient, który dołącza do naszej rodziny TESUP, wzmacnia nasze wspólne zaangażowanie w tworzenie lepszego świata dla przyszłych pokoleń.


Siła współpracy

Nasza podróż nie byłaby możliwa bez wspólnych wysiłków naszych klientów. Twoje opinie, sugestie i pasja do zrównoważonego rozwoju odegrały kluczową rolę w kształtowaniu naszych produktów i usług. Dzięki wspólnym doświadczeniom i historiom sukcesu zainspirowałeś innych do korzystania z energii odnawialnej i przyczynienia się do czystszego świata.


Dzielenie się radością: Filmy i zdjęcia od klientów TESUP

Oprócz szczerych opinii, nasi niesamowici klienci byli na tyle uprzejmi, że podzielili się swoimi doświadczeniami za pomocą filmów i zdjęć, pokazując, jak nasze rozwiązania w zakresie energii odnawialnej zmieniły ich domy i styl życia. Miło jest być świadkiem radości i podekscytowania właścicieli domów, którzy przyczyniają się do zrównoważonej przyszłości.Dołącz do podróży

Aby wyrazić naszą wdzięczność, składamy serdeczne podziękowania każdemu klientowi TESUP wraz z 300 zł ZNIŻKI na wszystkie nasze produkty z kodem "100K" od 27 do 31 lipca. Wasze zaufanie, lojalność i poświęcenie odegrały kluczową rolę w osiągnięciu tego niesamowitego kamienia milowego. Razem zmieniamy świat i inspirujemy innych do stosowania zrównoważonych praktyk.Dziękujemy za bycie częścią podróży TESUP i za przyjęcie czystej energii. Nadal inspirujmy innych, kolejnych 100 000 klientów i nie tylko!


bottom of page