top of page

Szukaj

Znaleziono 315 elementów dla „”

Produkty (7)

Zobacz wszystko

Posty na blogu (233)

  • Przedstawiamy „twórcę chmur zasilanych energią słoneczną”

    To niesamowite nowe urządzenie wykorzystuje moc słońca do tworzenia puszystych białych chmur na żądanie. Wyobraź sobie, że możesz sprowadzić deszcz w upalny letni dzień lub stworzyć idealne tło do sesji zdjęciowej. Dzięki TESUP Solar Powered Cloud Maker wszystko jest możliwe. Nasi koledzy przetestowali to oto, co mówią o produkcie: „Na początku byłem sceptyczny, ale generator chmur zasilany energią słoneczną naprawdę działa! Użyłem go do stworzenia pięknej formacji chmur na urodziny mojej córeczki i był to ogromny hit”. „Uwielbiam to, jak łatwo jest korzystać z Cloud Maker. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć mogę stworzyć zachmurzenie, które zapewni chłód w moim ogrodzie”. Jaki jest haczyk? Cóż, niestety, nie ma generatora chmur zasilanego energią słoneczną. Wszystko wymyśliliśmy na Prima Aprilis! Ale z całą powagą energia odnawialna to nie żart. Zależy nam na znalezieniu prawdziwych, praktycznych rozwiązań dla wyzwań energetycznych stojących przed naszym światem. Pracujmy razem, aby wywrzeć pozytywny wpływ na planetę. Wesołego Prima Aprilis!

  • Nasze nowe biuro badawczo-rozwojowe w Alicante w Hiszpanii

    Jako wiodąca firma w rozwiązaniach dla energii odnawialnej, mamy przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego biura badawczo-rozwojowego oraz lokalnego centrum wysyłkowego w Alicante, mieście położonym na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Alicante to centrum biznesu i innowacji, z tętniącym życiem ekosystemem start-upów i silną obecnością międzynarodowych firm. Przeprowadzka do Alicante stanowi ważny kamień milowy w naszej strategii ekspansji, ponieważ naszym celem jest tworzenie nowych technologii i dotarcie do ludzi w Europie Południowo-Zachodniej. Nowe biuro badawczo-rozwojowe zlokalizowane jest w Parku Naukowym, centrum innowacji i przedsiębiorczości, które skupia naukowców, firmy i inwestorów w dynamicznym ekosystemie wiedzy i kreatywności. Współpracujemy również z University of Alicante, prestiżową instytucją znaną z doskonałości w badaniach i innowacjach. TESUP dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pracownikom wspierające środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. W tym celu uzgodniliśmy z Uniwersytetem w Alicante, że zaoferujemy naszym pracownikom lekcje hiszpańskiego, które pomogą im zintegrować się z lokalną społecznością i kulturą. Podczas naszej wizyty w Alicante, nasz Dyrektor Operacyjny miał okazję spotkać się z Estebanem Palayo i Marem Cerverą, kluczowymi postaciami lokalnej społeczności biznesowej, którzy dostarczyli cennych informacji na temat lokalnego rynku i otoczenia biznesowego. Spotkała się również z Jose Luisem Todoli Turro, bardzo doświadczonym profesorem na Uniwersytecie w Alicante, który będzie wspierał TESUP ES w projektach rozwiązań cyfrowych. TESUP ES jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i energię odnawialną. Nasze nowe biuro jest wyposażone w punkty ładowania pojazdów elektrycznych, wspierające korzystanie z pojazdów elektrycznych, a także jest zasilane panelami słonecznymi, zmniejszając zależność od nieodnawialnych źródeł energii. Dzięki współpracy z Uniwersytetem w Alicante i innymi lokalnymi partnerami, TESUP ES ma dobrą pozycję do generowania nowych technologii i docierania do ludzi w Europie Południowo-Zachodniej. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i rozwój są wyraźnymi oznakami naszego zaangażowania w odpowiedzialne praktyki biznesowe.

  • Odnawialne źródła energii w transporcie

    Uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą z Wami, naszymi cennymi klientami. Dzisiaj chcielibyśmy oświecić Cię na temat odnawialnych źródeł energii w transporcie! Zobaczmy, czy będziesz zaskoczony jakąkolwiek informacją, którą tu przeczytasz. Energia odnawialna zyskuje na popularności w ostatnich latach, ponieważ ludzie stają się bardziej świadomi swojego śladu węglowego i wpływu, jaki ich działania mają na środowisko. Jednym z obszarów, w którym odnotowano znaczny postęp w wykorzystaniu energii odnawialnej, jest sektor transportu. Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie świat, w którym samochody poruszają się w promieniach słońca? Cóż, dzięki pojazdom zasilanym energią słoneczną ten świat może nie być zbyt daleko! Pojazdy te wykorzystują ogniwa fotowoltaiczne do wychwytywania energii słonecznej i przekształcania jej w energię, która może napędzać silnik samochodu. A te ogniwa słoneczne są zaprojektowane do wychwytywania energii nawet w pochmurnych lub zacienionych warunkach. Wyobraź sobie, że wskakujesz do samochodu i wiesz, że nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia powietrza. Na tym polega piękno pojazdów elektrycznych! Pojazdy elektryczne są zasilane akumulatorami, które można ładować za pomocą energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, takich jak energia słoneczna lub wiatrowa. Wraz z rozwojem technologii zwiększa się zasięg pojazdów elektrycznych, a ich koszty spadają, co czyni je bardziej atrakcyjną opcją dla wielu osób. A przypominamy, że TESUP pracuje nad SuperCharge Remote Box do samochodów EV. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji! Popularność zyskują również pojazdy napędzane wodorowymi ogniwami paliwowymi. Pojazdy te wykorzystują wodór do produkcji energii elektrycznej, a jedynym produktem ubocznym jest woda. I chociaż technologia wciąż się rozwija, ekscytująca jest wizja przyszłości, w której będziemy mogli tankować nasze samochody wodą zamiast benzyny! I wreszcie, porozmawiajmy o biopaliwach. Czy wiesz, że niektóre samochody mogą być zasilane olejem roślinnym? Zgadza się, biopaliwa są wytwarzane z odnawialnej materii organicznej, takiej jak kukurydza, soja, a nawet algi. Chociaż nie jest to tak proste, jak wlewanie resztek oleju kuchennego do zbiornika paliwa, biopaliwa mogą znacznie zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych i zaoferować bardziej zrównoważony sposób tankowania naszych samochodów. Energia odnawialna w transporcie to ekscytująca i szybko rozwijająca się dziedzina. Od pojazdów elektrycznych po wodorowe ogniwa paliwowe, od pojazdów zasilanych energią słoneczną po biopaliwa — istnieje wiele możliwości zmniejszenia naszej zależności od paliw kopalnych w sektorze transportowym. W miarę rozwoju technologii TESUP ewoluuje również w kierunku bardziej innowacyjnych rozwiązań.

Zobacz wszystko

Inne podstrony (75)

Zobacz wszystko
bottom of page