top of page

​Regulamin

Niniejsze warunki zostały ostatnio zaktualizowane w dniu 7 stycznia 2022 r. Korzystanie z naszych stron internetowych, sprzedaż i zakup towarów ze strony internetowej podlegają naszym warunkom określonym poniżej.

1. Ustalenia dotyczące dostawy

 

Za dostawę drzwi odpowiada firma (TESUP). Twoje zamówienie zostanie dostarczone na wyciągnięcie ręki. Normalny termin dostawy to trzy dni robocze, w zależności od dostępności zapasów. Powiadomimy Cię e-mailem po wysłaniu pudełka lub jeśli Twoje zamówienie nie jest dostępne w magazynie do wysłania w tym terminie. Jeśli produkty są chwilowo niedostępne, skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać pełny zwrot pieniędzy lub poczekać przez ograniczony czas na wysłanie produktu po powrocie do magazynu.

2. Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są gwarancją TESUP. Roczna bezpłatna gwarancja na produkt TesupCare jest standardem. Klienci mogą również zakupić długoterminową gwarancję na produkt TesupCare i opcje zwrotu pieniędzy w zależności od konkretnych produktów.

3. Twoje prawo do anulowania lub żądania częściowego zwrotu pieniędzy

Po otrzymaniu produktu TESUP masz prawo zażądać zwrotu produktu w ciągu 5 dni roboczych. Pod warunkiem, że pudełko pozostanie nieotwarte. Produkty są produktami wykonanymi na zamówienie, specjalnie zaprojektowanymi i zapakowanymi w materiały opakowaniowe jednorazowego użytku. Te zaawansowane technologicznie chemikalia do pakowania i sprzęt mogą być użyte tylko raz. Z tego powodu, jeśli opakowanie jest otwarte, firma nie może przyjąć zwrotu produktu. Firma kontroluje i bada zwracane pudła wraz z nagraniami fotograficznymi. Gdy zamówienie zostanie wysłane z naszych magazynów lub fabryk, zwrot pudełek do firmy to jedyny sposób na zwrot pieniędzy. Jeśli napotkasz problem z produktem podczas pracy, prześlij zgłoszenie do pomocy technicznej. Nasi inżynierowie przejrzą Twoje zgłoszenie i spróbują znaleźć rozwiązanie; wymianę, częściowy zwrot pieniędzy lub zakup nowych części zamiennych. Oferujemy opcje wymiany w ramach sprzedaży objętej gwarancją.​

Celem firm TESUP jest osiągnięcie maksymalnej satysfakcji klienta. Poświęcamy wysiłek i czas, aby produkty były wyjątkowe i wyjątkowe dla naszych konsumentów. Nasze produkty posiadają Twoje plakietki i unikalne numery seryjne (nagrane filmy z testów działania). W związku z tym nie jest możliwe wysłanie pudełek do innych konsumentów. W przypadku anulowania zamówienia lub zwrotu pieniędzy nasi technicy przemalowują je i przepakowują. Zgodnie z oczekiwaniami nie jest to przyjazne dla środowiska. Pobieramy opłatę za anulowanie w wysokości 15% za wszystkie anulowane zamówienia, zwroty i refundacje. Uprzejmie oczekujemy zrozumienia wyników tych dodatkowych etapów produkcji.

 

 

4. Opis Towarów

Nasze systemy turbin wiatrowych mogą być używane wyłącznie jako „małe systemy turbin wiatrowych” (SWTS) do wytwarzania energii zgodnie z normą EN 61400-2. Nasze produkty mogą być wykorzystywane do celów wytwarzania niskiego napięcia; napięcie można zmaksymalizować do 75 V za pomocą kontrolera ładowania TESUP. Nasze turbiny wiatrowe powinny przez cały czas pracować z kontrolerem ładowania. Stale ulepszamy naszą technologię; nasze najnowsze turbiny wiatrowe mogą generować ponad 100 woltów podczas silnego wiatru, a niektóre produkty nawet przy prędkości wiatru 10 m/s. Kontroler ładowania TESUP może regulować i ograniczać poziom napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 75 woltów. Jeśli opcja inwertera zostanie wybrana za pomocą przycisku na kontrolerze ładowania TESUP, nie ma ograniczenia maksymalnego napięcia. Na naszych produktach znajdują się naklejki ostrzegające o niebezpieczeństwie elektrycznym. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zagrożenia dla zdrowia związane z korzystaniem z energii elektrycznej. Firma (TESUP) nie ponosi odpowiedzialności za modyfikacje i uszkodzenia zewnętrzne, które mogą uniemożliwić generowanie napięcia. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby opisy produktów, zdjęcia, informacje i ceny były prawidłowe, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości, błędy lub pominięcia. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości związane z nieprawidłowym użytkowaniem produktów TESUP. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy montażowe i modyfikacyjne produktów dostarczanych w stanie rozmontowanym. Kolory mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na stronie ze względu na ograniczenia technologii internetowych, oprogramowania i sprzętu komputerowego. Zgodnie z naszą polityką ciągłego doskonalenia produktów TESUP zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji lub modyfikacji specyfikacji produktu bez uprzedniego powiadomienia.

5. Metody płatności i ceny

Firma korzysta z bezpiecznych rozwiązań płatności online innych firm. Możesz kupić produkty z tej strony za pomocą kart kredytowych lub przelewu bankowego. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących płatności prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularzy kontaktowych. Wszystkie ceny podane są w najpopularniejszych walutach lokalnych, a transakcje kartą kredytową/debetową dla zamówień poza krajem będą automatycznie przeliczane przez firmę obsługującą kartę na podstawie ich aktualnych kursów wymiany. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia, kolejne zakupy tego samego produktu nie mogą być zagwarantowane w tej samej cenie. Zamówienia są przyjmowane według naszego wyłącznego uznania i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zamówienia bez podania przyczyny.

6. Podatek od sprzedaży

Podatki od wartości dodanej są obliczane na podstawie miejsc docelowych wysyłki. Podatek od wartości dodanej zostanie wliczony w cenę. W przypadku zamówień wysyłanych do miejsc docelowych poza tym krajem zamówienia mogą podlegać różnym procentom lokalnego podatku od sprzedaży lub dodatkowym cłom importowym. Nie są one wliczone w nasze ceny, a klienci są odpowiedzialni za opłacenie tych podatków lub ceł poza granicami kraju.

7. Znaki towarowe i prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie, drukowanie lub kopiowanie materiałów znajdujących się na stronach firmowych i kanałach medialnych w sposób inny niż w trakcie przeglądania, zamawiania produktów w tych nieetycznych celach jest surowo zabronione. Jakakolwiek ramka tej strony jest zabroniona.

8. Oświadczenie o bezpieczeństwie i prywatności

Bezpieczeństwo jest jednym z naszych najwyższych priorytetów i podejmujemy wszelkie środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe zarówno w trybie online, jak i offline. Informacje wymagane do subskrypcji, rejestracji na stronach internetowych lub zakupu towarów (w tym dane karty kredytowej / debetowej) są szyfrowane za pomocą.

SSL (Secure Socket Layer), standardowe w branży oprogramowanie szyfrujące innych firm. Oświadczenia o ochronie prywatności dotyczą wyłącznie informacji gromadzonych za pośrednictwem firmowych stron internetowych. Jesteśmy zobowiązani do ochrony Twojej prywatności. My lub nasi współpracownicy wykorzystujemy informacje, które nam przekazujesz, do przetwarzania zamówień lub oceny, który produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Będziemy wykorzystywać tylko te informacje, które zostały zebrane zgodnie z prawem i etycznie, zgodnie z ustawą o ochronie danych z 1998 r. Nie będziemy sprzedawać, udostępniać ani wynajmować tych informacji innym dostawcom innym niż ujawnione w niniejszym oświadczeniu. TESUP nie przechowuje Twoich danych dotyczących zakupów kartą kredytową / debetową, wszystkie zakupy są przetwarzane za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności online.

 

 

9. Prawne

Umowa podlega prawu lokalnemu, a użytkownik wyraża zgodę na poddanie się jurysdykcji sądów lokalnych. Siedziba firmy znajduje się w Chiswick w Londynie. Firma ma prawo preferować przepisy i sądy Zjednoczonego Królestwa.

 

 

10. Komunikacja

Firma stara się odpowiadać na wszystkie formularze kontaktowe i zgłoszenia posprzedażowe w ciągu 24 godzin. Możesz skontaktować się z lokalnymi zespołami TESUP za pośrednictwem stron kontaktowych w witrynie: www.tesup.com.

 

11. Dane firmy

 

Realizujemy dostawę drzwi, najczęściej w ciągu 3 do 5 dni. Produkujemy produkty z wyprzedzeniem i przenosimy je do naszych lokalnych magazynów. Nasze lokalne firmy wypełniają cła i cła, jeśli produkty zostały wyprodukowane w innym kraju, a nie w naszych lokalnych warsztatach. Wszystkie nasze lokalne spółki (tj. TESUP DE, TESUP US, TESUP CA, TESUP ES, TESUP UA, TESUP TR, TESUP AU, TESUP NZ, TESUP ZA, TESUP NL itp.) są własnością spółki holdingowej, która jest zarejestrowana w Wielka Brytania.

Nazwa: TESUP Electronics Limited

Numer rejestracyjny: 10155230

Adres siedziby (siedziba): Chiswick Park, TESUP UK, Venturex Building 7, 566 Chiswick High Rd, Chiswick, Londyn W4 5YG Wielka Brytania

bottom of page