top of page

​Regulamin

Niniejsze warunki zostały ostatnio zaktualizowane w dniu 7 stycznia 2022 r. Korzystanie z naszych stron internetowych, sprzedaż i zakup towarów ze strony internetowej podlegają naszym warunkom określonym poniżej.

1. Ustalenia dotyczące dostawy

 

Za dostawę drzwi odpowiada firma (TESUP). Twoje zamówienie zostanie dostarczone na wyciągnięcie ręki. Normalny termin dostawy to trzy dni robocze, w zależności od dostępności zapasów. Powiadomimy Cię e-mailem po wysłaniu pudełka lub jeśli Twoje zamówienie nie jest dostępne w magazynie do wysłania w tym terminie. Jeśli produkty są chwilowo niedostępne, skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać pełny zwrot pieniędzy lub poczekać przez ograniczony czas na wysłanie produktu po powrocie do magazynu.

2. Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są gwarancją TESUP. Roczna bezpłatna gwarancja na produkt TesupCare jest standardem. Klienci mogą również zakupić długoterminową gwarancję na produkt TesupCare i opcje zwrotu pieniędzy w zależności od konkretnych produktów.

3. Twoje prawo do anulowania lub żądania częściowego zwrotu pieniędzy

Po otrzymaniu produktu TESUP masz prawo zażądać zwrotu produktu w ciągu 5 dni roboczych. Pod warunkiem, że pudełko pozostaje nieotwarte. Produkty są produktami wykonywanymi na zamówienie, specjalnie zaprojektowanymi i zapakowanymi w jednorazowy materiał opakowaniowy. Te zaawansowane technologicznie środki chemiczne i sprzęt do pakowania mogą być użyte tylko raz. Z tego powodu w przypadku otwarcia pudełka firma nie może przyjąć zwrotu produktu. Firma kontroluje i sprawdza zwrócone pudła z nagraniami fotograficznymi. Gdy zamówienie zostanie wysłane z naszych magazynów lub fabryk, zwrócenie pudełek do firmy jest jedynym sposobem na zwrot pieniędzy. Jeśli wystąpi problem z produktem podczas pracy, prześlij zgłoszenie po sprzedaży. Nasi inżynierowie przejrzą Twój bilet i spróbują znaleźć rozwiązanie; wymianę, częściowy zwrot pieniędzy lub zakup nowych części zamiennych. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy za obniżoną sprzedaż. Oferujemy opcje wymiany w przypadku sprzedaży objętej gwarancją ze zniżką.

 

 

4. Opis Towarów

Nasze systemy turbin wiatrowych mogą być używane wyłącznie jako „Small Wind Turbine System” (SWTS) do generowania energii zgodnie z normą EN 61400-2. Nasze produkty mogą być wykorzystywane do celów wytwarzania niskiego napięcia; napięcie można zmaksymalizować do 75 V za pomocą kontrolera ładowania TESUP. Nasze turbiny wiatrowe powinny przez cały czas działać ze sterownikiem ładowania. Nieustannie ulepszamy naszą technologię; nasze najnowsze turbiny wiatrowe mogą generować ponad 100 woltów podczas silnych wiatrów, niektóre produkty nawet przy prędkości wiatru 10 m/s. Kontroler ładowania TESUP może regulować i ograniczać poziom napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 75 woltów. Jeśli opcja falownika zostanie wybrana za pomocą przycisku na kontrolerze ładowania TESUP, nie ma ograniczenia maksymalnego napięcia. Na naszych produktach znajdują się naklejki ostrzegające o niebezpieczeństwie elektrycznym. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zagrożenia dla zdrowia związane z użytkowaniem energii elektrycznej. Firma (TESUP) nie ponosi odpowiedzialności za modyfikacje i uszkodzenia zewnętrzne, które mogą uniemożliwić generowanie napięcia. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby opisy produktów, zdjęcia, informacje i ceny były prawidłowe, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości, błędy lub pominięcia. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktów TESUP. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za błędy montażowe i modyfikacje produktów dostarczanych w stanie zdemontowanym. Kolory mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na stronie ze względu na ograniczenia technologii internetowych, oprogramowania i sprzętu komputerowego. Zgodnie z naszą polityką ciągłego doskonalenia produktów, TESUP zastrzega sobie prawo do zmiany, różnicowania lub modyfikacji specyfikacji produktu bez uprzedniego powiadomienia.

5. Metody płatności i ceny

Firma korzysta z bezpiecznych rozwiązań płatności online innych firm. Możesz kupić produkty z tej strony za pomocą kart kredytowych lub przelewu bankowego. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących płatności prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularzy kontaktowych. Wszystkie ceny są podane w najpopularniejszych walutach lokalnych, a transakcje dokonywane kartą kredytową/debetową w przypadku zamówień poza granicami kraju będą automatycznie przeliczane przez wystawcę karty na podstawie ich aktualnych kursów wymiany. Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia, nie można zagwarantować kolejnych zakupów tego samego produktu w tej samej cenie. Zamówienia są przyjmowane według naszego wyłącznego uznania i zachowujemy prawo do odrzucenia zamówień bez podania wyjaśnień.

6. Podatek od sprzedaży

Podatki od wartości dodanej są obliczane na podstawie miejsc wysyłki. Podatki od wartości dodanej zostaną uwzględnione w cenie. W przypadku zamówień wysyłanych do miejsc docelowych poza tym krajem, zamówienia mogą podlegać innym lokalnym podatkom od sprzedaży lub dodatkowym cłom importowym. Nie są one uwzględnione w naszych cenach, a klienci są odpowiedzialni za opłacenie tych podatków lub ceł poza granicami kraju.

7. Znaki towarowe i prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie, drukowanie lub kopiowanie materiałów na stronach internetowych i kanałach medialnych firmy w sposób inny niż przeglądanie, zamawianie produktów w tych nieetycznych celach jest surowo zabronione. Jakiekolwiek kadrowanie tej strony jest zabronione.

8. Oświadczenie o bezpieczeństwie i prywatności

Bezpieczeństwo jest jednym z naszych najwyższych priorytetów i podejmujemy wszelkie środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe zarówno w trybie online, jak i offline. Informacje wymagane do subskrypcji, rejestracji na stronach internetowych lub zakupu towarów (w tym dane karty kredytowej / debetowej) są szyfrowane za pomocą

SSL (Secure Socket Layer), standardowe w branży oprogramowanie szyfrujące innych firm. Oświadczenia o ochronie prywatności dotyczą wyłącznie informacji gromadzonych za pośrednictwem firmowych stron internetowych. Zależy nam na ochronie Twojej prywatności. My lub nasi współpracownicy wykorzystujemy informacje, które nam przekazujesz, do przetwarzania zamówień lub oceny, który produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Będziemy wykorzystywać wyłącznie informacje, które zostały zebrane zgodnie z prawem i etycznie, zgodnie z ustawą o ochronie danych z 1998 r. Nie będziemy sprzedawać, udostępniać ani wypożyczać tych informacji innym sprzedawcom innym niż ujawnione w niniejszym oświadczeniu. TESUP nie przechowuje Twoich danych dotyczących zakupów kartą kredytową/debetową, wszystkie zakupy są przetwarzane za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności internetowych.

 

 

9. Prawne

Umowa będzie podlegać lokalnym przepisom prawa, a Ty zgadzasz się poddać jurysdykcji miejscowych sądów. Siedziba firmy znajduje się w Chiswick w Londynie. Firma ma prawo preferować prawo i sądy Wielkiej Brytanii.

 

 

10. Komunikacja

Firma stara się odpowiadać na wszystkie formularze kontaktowe i zgłoszenia posprzedażowe w ciągu 24 godzin. Możesz skontaktować się z lokalnymi zespołami TESUP za pośrednictwem stron kontaktowych w witrynie: www.tesup.com.

 

11. Dane firmy

 

Realizujemy dostawę drzwi, najczęściej w ciągu 3 do 5 dni. Produkujemy produkty z wyprzedzeniem i przenosimy je do naszych lokalnych magazynów. Nasze lokalne firmy wypełniają cła i cła, jeśli produkty zostały wyprodukowane w innym kraju, a nie w naszych lokalnych warsztatach. Wszystkie nasze lokalne spółki (tj. TESUP DE, TESUP US, TESUP CA, TESUP ES, TESUP UA, TESUP TR, TESUP AU, TESUP NZ, TESUP ZA, TESUP NL itp.) są własnością spółki holdingowej, która jest zarejestrowana w Wielka Brytania.

Nazwa: TESUP Electronics Limited

Numer rejestracyjny: 10155230

Adres siedziby (siedziba): Chiswick Park, TESUP UK, Venturex Building 7, 566 Chiswick High Rd, Chiswick, Londyn W4 5YG Wielka Brytania

bottom of page